T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 

YOZGAT İLİ HAVA DURUMU

YOZGAT Bulunduğunuz Yer: Kaymakamlık  >>   Kaymakamımız

 Ömer Faruk YÜCE Çayıralan Kaymakamı
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

2005 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. İki yıla yakın üniversite öğrenciliği esnasında kısmi zamanlı olarak çalıştığı grup şirketlerde,serbest muhasebeci mali müşavirlik stajını da başlatmak suretiyle,muhasebe departman sorumlusu olarak çalıştı. 2007 yılında Sağlık Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda müfettiş yardımcısı olarak memuriyet hayatına başladı. 2010/645 sayılı müşterek kararname ile Bakanlık Müfettişliğine atandı.

2011 yılında girmiş olduğu İçişleri Bakanlığı Kaymakam Adaylığı sınavını kazandı ve Eskişehir Kaymakam Adayı olarak mülki idare amirliği mesleğine intisap etti. Daha sonra sırasıyla Eskişehir il stajı, Kocaeli teftiş stajı, Söğüt ve Yalvaç ilçelerinde kaymakam refikliği stajını tamamladı. Yozgat ili Yenifakılı ilçesinde ve Eskişehir ili İnönü ilçesinde kaymakam vekilliği görevlerinde bulundu. 2012-2013 yılında yurtdışı stajı için gönderildiği İngiltere’de yüksek lisans eğitimini Porsmouth Üniversitesi’nde “A Comparative Study on Legal And Institutional Frameworks Relating to Public Private Partnerships in the Uk and Turkey” konulu teziyle tamamladı. 28 Haziran 2015 tarih ve 2015/398 sayılı müşterek kararname ile Çayıralan Kaymakamlığına atanan Yüce 2 Ağustos 2015 tarihi itibari ile görevine başlamıştır. Kaymakamımız evli ve iki çocuk sahibi olup, iyi derecede İngilizce bilmektedir.


Çayıralan Kaymakamlığı
TLF: 0 354 736 1043 FAX: 0 354 736 1131